Civatalı Silindirik Modüler Su Deposu

Silindirik Modüler Su Deposu

Çok sıralı cıvatalı modüler silindirik su depoları çok büyük kapasitelerde sorunsuz imal edilebilirler. Cıvatalı silindirik su depolarının konstrüksiyonu çok mukavimdir, ileride sorun yaratabilecek gergi ve takviye ihtiva etmez. Büyük kapasiteli depolar için en iyi alternatiftir, tüm bağlantıları cıvatalı olarak bağlantı yapılır. Paslanmaz, Galvaniz, Kaplamalı veya Boyalı silindirik su deposu olarak üretilebilir. Kullanma suyu, yangın suyu, içme suyu depolamakta ve de çok yaygın tarımsal sulamalarda kullanılabilir. Depreme, donmaya ve Ağır hava şartlarına dayanıklıdır.

Tek sıralı modüler Silindirik su depoları Orta kapasitelerde (300 m3 kadar) su ve sıvı depolamaya uygundur. Dıştan montajlı bir silindirik cıvatalı su deposu tipidir. Hiç bir gergi ve takviye ihtiva etmez. Paslanmaz, Galvaniz, Kaplamalı veya Boyalı silindirik su deposu olarak üretilebilir.

Membranlı modüler su depoları ekonomik ve pratiktir. Su ile metal arasında membran olduğu için su tarafında korozyon oluşmaz, dış yüzey ise galvaniz veya özel kaplama yöntemleri ile kaplı olduğundan çok uzun ömürlüdür. UV dayanımlıdır, belirli asit yüzdelerine sahip suya ve sıvılara karşı korozyona dayanıklıdır. Depreme, Donmaya ve Ağır Hava Şartlarına Dayanıklıdır. Bakımları kolaydır, uzun süre servis gerektirmezler. Uzun Ömürlüdür ve Korozyona Dayanıklıdır. Membranlı modüler su depolarının yapısı kolay ve basit olduğundan kurulumu, sökümü ve taşınması kolay ve pratiktir. Kurulması uzmanlık gerektirmez. Basit yapısından dolayı sipariş teslim süresi kısadır. 1,5 tondan 3000 tona kapasite aralığında çok değişik kapasitelerde membranlı modüler su deposu üretilebilir. Membranlı modüler su depoları; Her Türlü Tarım Arazide ve Tesislerde, Müstakil Bahçeler ve Çiftliklerinizde, Seralarda ve Balık Yetiştirme Havuzlarında, Konutlarda, İşyerlerinde, Her Türlü Sanayi Tesisinde ve İtfaiyelerde, Su ve Su Harici Her Türlü Sıvının Depolanmasında kullanılabilir.

Silindirik Modüler Su Deposu Özellikleri Nelerdir?

Silindirik Modüler Su Deposu, genellikle silindirik şekilli ve modüler yapıda olan bir su depolama çözümüdür. Bu depolar, farklı boyutlarda ve kapasitelerde üretilebilir ve istenildiğinde bir araya getirilerek depolama hacmi arttırılabilir veya azaltılabilir. Dayanıklı malzemelerden üretilen silindirik modüler su depoları, çeşitli alanlarda su depolama ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Genellikle içme suyu, endüstriyel su, tarım sulaması veya yangın söndürme gibi amaçlarla tercih edilirler. Esnek montaj ve taşıma kolaylığı sunarlar, böylece farklı projelere ve alanlara uyum sağlarlar.

Paslanmaz ve Hijyeniktir.
Mikrop ve bakteri barındırmaz.
Silindirik Modüler Su Deposu

Silindirik Modüler Su Deposu Kullanım Alanları Nelerdir?

Konutlar ve Yaşam Alanları

Modüler su depoları, evlerde ve diğer yaşam alanlarında su depolama ihtiyacını karşılar, evsel su tedarikini güvence altına alır.

Kamu, Özel Kurum ve Kuruluşlar

Kamu binaları, iş yerleri ve diğer kurumlar için modüler su depoları, günlük su ihtiyaçlarını karşılar ve acil durumlarda su sağlar.

Hastane, Otel ve Okullar

Bu tür tesislerde, hijyenik ve güvenilir su kaynakları kritik öneme sahiptir. Modüler su depoları, bu tesislerin su ihtiyaçlarını karşılayabilir.

AVM'ler, Parklar ve Bahçeler

Toplu kullanım alanlarında, modüler su depoları, içme suyu, sulama veya yangın söndürme sistemlerine su temin etmek için kullanılır.

Neden Silindirik Modüler Su Deposu Tercih Etmeliyim?

Daha Ekonomik

Modüler depoların özelliği eski depolara nazaran imalatçı ve kullanıcı için ekonomik olmasıdır. Pres yöntemiyle yapılmış olan panellerin mukavemeti eski depolara göre daha yüksektir.

Daha Sağlıklı

Kendi üretimimiz olan panellerin alaşımı dolayısıyla yosun, pas, koku üretmesi imkansızdır. Bu sebeple ürünümüz diğer saç ve benzeri ürünlere göre çok daha sağlıklıdır olmaktadır.

Daha Uzun Ömürlü

Tamamen AISI 304-L kalite (18/10 Cr-Ni ) paslanmaz çelik ile üretilen su depolarımız, kasti olarak yapılan darp ve deformelerin dışında herhangi bir sorun yaşanmadan çok uzun yıllar kullanılabilir.

Kolay Kurulum

Tamamen modüler ve demonte olarak kurulumu yapılabilir. Nakliyesi, taşıması ve montajı çok kolaydır. Talep edildiğinde sökülerek istenilen yere tekrar kurulabilir yada hacmi büyütülebilir.

Silindirik Modüler Su Deposu Hizmetlerimiz Nelerdir?

Diğer Modüler Su Deposu Çeşitleri