Modüler Su Deposu Tamiri

Modüler Su Deposu Tamiri

Hali hazırda kurulu ve su kaçağı olan su tanklarına özel izolasyon uygulaması yaparak siz değerli müşterilerimize mükemmel sonuçlar gösteriyoruz. Su deposu tamiri çatlak, kırık ve kaçakları konularında izolasyon ve revizyon hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Su deposu tamiri sırasında kullandığımız malzemelerin en iyi su deposu tamir malzemeleri ve su deposu tamir setleri olduğunu iddia ediyoruz. Su tankları ile yaşadığınız sızdırmaları sorunları durumunda Tektaş Modüler servisinden yardım alabilirsiniz. Su deposu tamiri konusunda her türlü tamirat ve yenileme hizmetini profesyonel olarak alabilirsiniz.

Tüm su tanklarının kullanım ömürleri farklıdır. Bu yüzden zamanla bakımlarının yapılması gerekmektedir. Su deposu tamiri ihtiyacının doğmasının sebebi ise bakım yapılmamış su tanklarıdır. Yapılan kontrollerde yüzde 30’lara ulaşmış iç kaplamanın yıpranması ise boya içinin yeniden boyanma zorunluğu gerektirir. Bu durumda su deposu temizliği işlemlerinden sonra deponun içerisi epoksi boya ile yeniden boyanır. Su deposu tamiri işleminden sonra yapıla boyada beklenecek olan süre önemlidir. Depoya doğrudan su basmak doğru olmaz. Boyanın tamamlanmasından sonra 7 gün geçmesinden sonra kullanıma açılmalıdır.

Modüler Su Deposu Kullanım Alanları Nelerdir?

Konutlar ve Yaşam Alanları

Modüler su depoları, evlerde ve diğer yaşam alanlarında su depolama ihtiyacını karşılar, evsel su tedarikini güvence altına alır.

Kamu, Özel Kurum ve Kuruluşlar

Kamu binaları, iş yerleri ve diğer kurumlar için modüler su depoları, günlük su ihtiyaçlarını karşılar ve acil durumlarda su sağlar.

Hastane, Otel ve Okullar

Bu tür tesislerde, hijyenik ve güvenilir su kaynakları kritik öneme sahiptir. Modüler su depoları, bu tesislerin su ihtiyaçlarını karşılayabilir.

AVM'ler, Parklar ve Bahçeler

Toplu kullanım alanlarında, modüler su depoları, içme suyu, sulama veya yangın söndürme sistemlerine su temin etmek için kullanılır.

Neden Modüler Su Deposu Tercih Etmeliyim?

Daha Ekonomik

Modüler depoların özelliği eski depolara nazaran imalatçı ve kullanıcı için ekonomik olmasıdır. Pres yöntemiyle yapılmış olan panellerin mukavemeti eski depolara göre daha yüksektir.

Daha Sağlıklı

Kendi üretimimiz olan panellerin alaşımı dolayısıyla yosun, pas, koku üretmesi imkansızdır. Bu sebeple ürünümüz diğer saç ve benzeri ürünlere göre çok daha sağlıklıdır olmaktadır.

Daha Uzun Ömürlü

Tamamen AISI 304-L kalite (18/10 Cr-Ni ) paslanmaz çelik ile üretilen su depolarımız, kasti olarak yapılan darp ve deformelerin dışında herhangi bir sorun yaşanmadan çok uzun yıllar kullanılabilir.

Kolay Kurulum

Tamamen modüler ve demonte olarak kurulumu yapılabilir. Nakliyesi, taşıması ve montajı çok kolaydır. Talep edildiğinde sökülerek istenilen yere tekrar kurulabilir yada hacmi büyütülebilir.

Modüler Su Deposu Çeşitleri