Domestik Silindirik Su Deposu

Domestik Su Deposu

Domestik modüler depolar küçük kapasiteler ve domestik uygulamalar için en ideal su deposu tipidir. En dar yerlerden geçerek rahatlıkla yerinde monte edilebilir. Domestik modüler depolar 250 litreden 7600 litreye kadar üretilebilir. Modüler ve monoblok (bütün) uygulamaları da mevcuttur. Paslanmaz su deposu galvaniz yapılıp domestik modüler silindirik su tankları olarak üretilebilir. Paslanmaz ve Galvanizli malzemeden imal edildiğinden çok uzun ömürlüdür ve hijyeniktir. Monoblok silindirik su depoları dünyanın sağlığa en uygun, en temiz ve hijyenik malzemesi olan AISI 304 kalite paslanmaz sacdan üretilmiştir. Üretiminde paslanmaz malzemeye zarar veren argon ve ark kaynağı gibi buna benzer birleştirme teknikleri kullanılmadığından monoblok silindirik su tankları çok uzun ömürlüdür.
Üzerinde bulunan adam deliği sayesinde monoblok depolar sökülmeden içerisine çok rahatlıkla müdahale edilir ve temizliği yapılabilir. Monoblok silindirik su depoları dünyanın sağlığa en uygun, en temiz ve hijyenik malzemesi olan AISI 304 kalite paslanmaz sacdan üretilmiştir. Üretiminde paslanmaz malzemeye zarar veren argon ve ark kaynağı gibi buna benzer birleştirme teknikleri kullanılmadığından monoblok silindirik su tankları çok uzun ömürlüdür. Üzerinde bulunan adam deliği sayesinde monoblok depolar sökülmeden içerisine çok rahatlıkla müdahele edilir ve temizliği yapılabilir.

Domestik Su Deposu Özellikleri Nelerdir?

Domestik su deposu, genellikle evlerde kullanılan ve evsel su ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış depolama sistemidir. Bu depolar, genellikle küçük ve kompakt boyutlarda üretilir ve evin su ihtiyacını karşılayacak kadar suyu depolayabilirler. Dayanıklı malzemelerden yapılmış olan domestik su depoları, içme suyunun güvenli ve hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlar. Ayrıca, çeşitli montaj seçenekleri sunarak ev sahiplerine esneklik ve kolaylık sağlar.

Paslanmaz ve Hijyeniktir.
Mikrop ve bakteri barındırmaz.
Domestik Modüler Silindirik Depo

Domestik Su Deposu Kullanım Alanları Nelerdir?

Konutlar ve Yaşam Alanları

Modüler su depoları, evlerde ve diğer yaşam alanlarında su depolama ihtiyacını karşılar, evsel su tedarikini güvence altına alır.

Kamu, Özel Kurum ve Kuruluşlar

Kamu binaları, iş yerleri ve diğer kurumlar için modüler su depoları, günlük su ihtiyaçlarını karşılar ve acil durumlarda su sağlar.

Hastane, Otel ve Okullar

Bu tür tesislerde, hijyenik ve güvenilir su kaynakları kritik öneme sahiptir. Modüler su depoları, bu tesislerin su ihtiyaçlarını karşılayabilir.

AVM'ler, Parklar ve Bahçeler

Toplu kullanım alanlarında, modüler su depoları, içme suyu, sulama veya yangın söndürme sistemlerine su temin etmek için kullanılır.

Neden Domestik Su Deposu Tercih Etmeliyim?

Daha Ekonomik

Modüler depoların özelliği eski depolara nazaran imalatçı ve kullanıcı için ekonomik olmasıdır. Pres yöntemiyle yapılmış olan panellerin mukavemeti eski depolara göre daha yüksektir.

Daha Sağlıklı

Kendi üretimimiz olan panellerin alaşımı dolayısıyla yosun, pas, koku üretmesi imkansızdır. Bu sebeple ürünümüz diğer saç ve benzeri ürünlere göre çok daha sağlıklıdır olmaktadır.

Daha Uzun Ömürlü

Tamamen AISI 304-L kalite (18/10 Cr-Ni ) paslanmaz çelik ile üretilen su depolarımız, kasti olarak yapılan darp ve deformelerin dışında herhangi bir sorun yaşanmadan çok uzun yıllar kullanılabilir.

Kolay Kurulum

Tamamen modüler ve demonte olarak kurulumu yapılabilir. Nakliyesi, taşıması ve montajı çok kolaydır. Talep edildiğinde sökülerek istenilen yere tekrar kurulabilir yada hacmi büyütülebilir.

Domestik Su Deposu Hizmetlerimiz Nelerdir?

Diğer Modüler Su Deposu Çeşitleri