Modüler Su Deposu İmalatı

Modüler Su Deposu İmalatı

Tektaş Modüler, su deposu imalat süreci belirlenen makine elemanının, imalat sürecine uygun belirlenmiş kesici takım veya makinaları aracılığıyla kesme operasyonuna tabi tutularak şekillendirilmesini kapsayan imalat yöntemlerinin bütünüdür. Paslanma su deposu imalatı yaparken yakın teknolojileri takip eder modern makine parkuruyla, her sektörün beklentisini karşılayacak, yüksek imalat standartlarında, kaliteli üretimler gerçekleştiriyoruz. Su deposu imalatı yüksek kalite, ince işçilik ve yüksek standartlarda ürün teslim garantisiyle çalışıyoruz.

Tasarlanan bir iş parçasına, projenin çizimi ve standartlar da göz önünde bulundurulup, geometrik şekil verilir. Günümüzde paslanmaz su deposu imalatı bu iş için uygun yeni nesil makine parkurlarıyla imal edilmeye başlandı. Tecrübemizle ve iş için uygun yeni nesil makine parkurlarımız ve onları profesyonelce yönetebilen tecrübeli işgücümüzle, her sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler imal ediyoruz.

Siz de Tektaş Modüler ürünleri ile ilgili olarak yüksek imalat standartlarına sahip, kaliteli üretimler gerçekleştiren, sektörünün öncülerinden birisi olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Sektörünün aranan firmalarından birisi olarak, paslanmaz su deposu ürünleri ile ilgili talep hangi sektörden gelirse gelsin, tüm beklentileri karşılayacak kaliteli üretim ve çözümleri sunmaktayız.

Modüler Su Deposu Kullanım Alanları Nelerdir?

Konutlar ve Yaşam Alanları

Modüler su depoları, evlerde ve diğer yaşam alanlarında su depolama ihtiyacını karşılar, evsel su tedarikini güvence altına alır.

Kamu, Özel Kurum ve Kuruluşlar

Kamu binaları, iş yerleri ve diğer kurumlar için modüler su depoları, günlük su ihtiyaçlarını karşılar ve acil durumlarda su sağlar.

Hastane, Otel ve Okullar

Bu tür tesislerde, hijyenik ve güvenilir su kaynakları kritik öneme sahiptir. Modüler su depoları, bu tesislerin su ihtiyaçlarını karşılayabilir.

AVM'ler, Parklar ve Bahçeler

Toplu kullanım alanlarında, modüler su depoları, içme suyu, sulama veya yangın söndürme sistemlerine su temin etmek için kullanılır.

Neden Modüler Su Deposu Tercih Etmeliyim?

Daha Ekonomik

Modüler depoların özelliği eski depolara nazaran imalatçı ve kullanıcı için ekonomik olmasıdır. Pres yöntemiyle yapılmış olan panellerin mukavemeti eski depolara göre daha yüksektir.

Daha Sağlıklı

Kendi üretimimiz olan panellerin alaşımı dolayısıyla yosun, pas, koku üretmesi imkansızdır. Bu sebeple ürünümüz diğer saç ve benzeri ürünlere göre çok daha sağlıklıdır olmaktadır.

Daha Uzun Ömürlü

Tamamen AISI 304-L kalite (18/10 Cr-Ni ) paslanmaz çelik ile üretilen su depolarımız, kasti olarak yapılan darp ve deformelerin dışında herhangi bir sorun yaşanmadan çok uzun yıllar kullanılabilir.

Kolay Kurulum

Tamamen modüler ve demonte olarak kurulumu yapılabilir. Nakliyesi, taşıması ve montajı çok kolaydır. Talep edildiğinde sökülerek istenilen yere tekrar kurulabilir yada hacmi büyütülebilir.

Modüler Su Deposu Çeşitleri