Prizmatik Modüler Paslanmaz Su Deposu

Prizmatik Modüler Paslanmaz Su Deposu

Su yaşam kaynağımız olan sıvımızdır. Yaşamımızın devamı dolayısıyla kullandığımız ve içtiğimiz suyun temiz olması olmazsa olmazdır. Su depolarımızın da neden paslanmaz kullanılarak yapılması gerektiğini bu şekilde anlayabiliriz.

Paslanmaz Modüler su depolarının özelliği, modüllerin parçalar halinde nakledilerek, kurulacağı yerde birleştirilmesidir. İhtiyaç halinde mevcut depo hacminin kurulduğu yerde arttırılması yada demonte edilip başka yere çok kolay bir şekilde yeniden kurulması mümkündür. Kendi su deponuzu istediğiniz ölçü ve özelliklerde oluşturabilirsiniz.

Modüler Su Deposu Özellikleri Nelerdir?

Modüler su deposu, genellikle birbirine bağlanabilen ve istenilen boyutta ve hacimde su depolamak için tasarlanmış parçalardan oluşan bir sistemdir. Modüler su depoları, farklı alanlarda su depolama ihtiyacı olan yerlerde kullanılabilir. Esnek yapıları sayesinde depolama kapasitesi ihtiyaca göre kolayca arttırılabilir veya azaltılabilir. Ayrıca, taşınabilirlikleri sayesinde gerektiğinde başka bir yere kolayca taşınabilirler.
Paslanmaz ve Hijyeniktir.
Mikrop ve bakteri barındırmaz.
Modüler Su Deposu Özellikleri Nelerdir

Modüler Su Deposu Kullanım Alanları Nelerdir?

Konutlar ve Yaşam Alanları

Modüler su depoları, evlerde ve diğer yaşam alanlarında su depolama ihtiyacını karşılar, evsel su tedarikini güvence altına alır.

Kamu, Özel Kurum ve Kuruluşlar

Kamu binaları, iş yerleri ve diğer kurumlar için modüler su depoları, günlük su ihtiyaçlarını karşılar ve acil durumlarda su sağlar.

Hastane, Otel ve Okullar

Bu tür tesislerde, hijyenik ve güvenilir su kaynakları kritik öneme sahiptir. Modüler su depoları, bu tesislerin su ihtiyaçlarını karşılayabilir.

AVM'ler, Parklar ve Bahçeler

Toplu kullanım alanlarında, modüler su depoları, içme suyu, sulama veya yangın söndürme sistemlerine su temin etmek için kullanılır.

Neden Modüler Su Deposu Tercih Etmeliyim?

Daha Ekonomik

Modüler depoların özelliği eski depolara nazaran imalatçı ve kullanıcı için ekonomik olmasıdır. Pres yöntemiyle yapılmış olan panellerin mukavemeti eski depolara göre daha yüksektir.

Daha Sağlıklı

Kendi üretimimiz olan panellerin alaşımı dolayısıyla yosun, pas, koku üretmesi imkansızdır. Bu sebeple ürünümüz diğer saç ve benzeri ürünlere göre çok daha sağlıklıdır olmaktadır.

Daha Uzun Ömürlü

Tamamen AISI 304-L kalite (18/10 Cr-Ni ) paslanmaz çelik ile üretilen su depolarımız, kasti olarak yapılan darp ve deformelerin dışında herhangi bir sorun yaşanmadan çok uzun yıllar kullanılabilir.

Kolay Kurulum

Tamamen modüler ve demonte olarak kurulumu yapılabilir. Nakliyesi, taşıması ve montajı çok kolaydır. Talep edildiğinde sökülerek istenilen yere tekrar kurulabilir yada hacmi büyütülebilir.

Modüler Su Deposu Hizmetleri

Diğer Modüler Su Deposu Çeşitleri