GRP Modüler Su Deposu

GRP Modüler Su Deposu

Cam elyaf takviyesi ve kompozitten olan levhaların sıcak pres ile yüksek basınç yöntemi ile üretilir. Tonajlı preslerde 150 0C dereceye ısıtılan kalıplarda imal edilir. Kullanmış olduğumuz kalıp ve imalat teknoloji dolayısıyla, panellerin her iki tarafı da pürüzsüz, ve çok dayanıklıdır. GRP modüler paneller UV ışınlarına mukavemet gösterebilir ve çok dayanıklıdır. Ayrıca ışık geçirmediğinden tankın içinde yosun oluşması imkansızdır. Çok sıcak ve çok soğuk ortamlarda GRP modüler panelleri talebe göre termal izolasyon yapılarak da kullanılabilir. Panellerin yüzeyi poliüretan köpük kaplanıp termal izolasyonu sağlanmaktadır. Kullanılan yalıtım malzemesi CFC ve HCFC içermez. Doğaya asla zarar vermemektedir.

GRP Modüler Su Deposu Özellikleri Nelerdir?

GRP Modüler Su Deposu, cam elyaf takviyeli plastik (GRP) malzemeden üretilmiş bir depolama çözümüdür. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür ve çeşitli kapasitelerde mevcuttur. Bu depolar, modüler tasarımıyla kolayca monte edilebilir ve genişleme veya taşıma gerektiğinde kolayca değiştirilebilir. GRP Modüler Su Deposu, içme suyu, endüstriyel su, yağmur suyu toplama ve yangın söndürme gibi çeşitli su depolama ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılır.
Paslanmaz ve Hijyeniktir.
Mikrop ve bakteri barındırmaz.
GRP Modüler Su Deposu

GRP Modüler Su Deposu Kullanım Alanları Nelerdir?

Özellikle korozyon problemi olan her alanda kullanılabilir. İçme suyu, kuyu suları, yağmur suyu, deniz suyu tankları, yangın suyu tankları, yüzme havuzu için denge tankı, proses ve distilasyon tankları, sıcak su ve ya kimyasal madde depolama tankları yada tarım sulama alanlarında en mutlak ve kesin çözümdür.

Konutlar ve Yaşam Alanları

Modüler su depoları, evlerde ve diğer yaşam alanlarında su depolama ihtiyacını karşılar, evsel su tedarikini güvence altına alır.

Kamu, Özel Kurum ve Kuruluşlar

Kamu binaları, iş yerleri ve diğer kurumlar için modüler su depoları, günlük su ihtiyaçlarını karşılar ve acil durumlarda su sağlar.

Hastane, Otel ve Okullar

Bu tür tesislerde, hijyenik ve güvenilir su kaynakları kritik öneme sahiptir. Modüler su depoları, bu tesislerin su ihtiyaçlarını karşılayabilir.

AVM'ler, Parklar ve Bahçeler

Toplu kullanım alanlarında, modüler su depoları, içme suyu, sulama veya yangın söndürme sistemlerine su temin etmek için kullanılır.

Neden GRP Modüler Su Deposu Tercih Etmeliyim?

Daha Ekonomik

Modüler depoların özelliği eski depolara nazaran imalatçı ve kullanıcı için ekonomik olmasıdır. Pres yöntemiyle yapılmış olan panellerin mukavemeti eski depolara göre daha yüksektir.

Daha Sağlıklı

Kendi üretimimiz olan panellerin alaşımı dolayısıyla yosun, pas, koku üretmesi imkansızdır. Bu sebeple ürünümüz diğer saç ve benzeri ürünlere göre çok daha sağlıklıdır olmaktadır.

Daha Uzun Ömürlü

Tamamen AISI 304-L kalite (18/10 Cr-Ni ) paslanmaz çelik ile üretilen su depolarımız, kasti olarak yapılan darp ve deformelerin dışında herhangi bir sorun yaşanmadan çok uzun yıllar kullanılabilir.

Kolay Kurulum

Tamamen modüler ve demonte olarak kurulumu yapılabilir. Nakliyesi, taşıması ve montajı çok kolaydır. Talep edildiğinde sökülerek istenilen yere tekrar kurulabilir yada hacmi büyütülebilir.

GRP Modüler Su Deposu Hizmetleri

Diğer Modüler Su Deposu Çeşitleri